Casa Em Pirenopolis Com Piscina Fazenda Bonsucesso Villa
| Ingyenes Wifi Ingyenes Wi-Fi a nyilvános területeken | Úszómedence Fűtött úszómedence | Sporttevékenységek Túrázás |
| Nemdohányzó Nemdohányzó szobák | Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
A Casa Em Pirenopolis Com Piscina Fazenda Bonsucesso Villa legfeljebb 12 vendéget fogad, és olyan természeti helyszínektől, mint a Cachoeiras dos Dragões, 3 km-re található.
A Pirenópolisi Színház 3,1 km-re, a Lovagi Tornák Múzeuma pedig 3,2 km-re fekszik a szálláshelytől.
Az 5 hálószobás szálláshely fürdőszobái külön WC-t és zuhanyzót is magukba foglalnak.
A Casa Em Pirenopolis Com Piscina Fazenda Bonsucesso Villa egy teljesen felszerelt konyhával is rendelkezik, amely a kávé/tea készítővel, hűtővel és sütővel van felszerelve. A vendégek élvezhetik vacsorájukat az alig 8 percnyi sétára található Cachoeiras Bonsucesso kínálatából. A sport kedvelői számára számos tevékenység, mint például a túrázás is szervezhető a helyszínen.
- Helyi látnivalók
- Cachoeira da Meia-Lua e da Usina2,6 km
- Cachoeira Lagoa Azul1,4 km
- Vagafogo Vadvédelmi Terület2,7 km
- Mirante do Frota2,3 km
- Wheels of Time Antique Motorcycle2,6 km
- Cachoeira do Abade2,4 km
- Church of Our Lord of Bonfim2,7 km
- Repülőterek
- Santa Genoveva121 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó szobák
- Ingyenes Wi-Fi a nyilvános területeken
- Parkoló
- Háziállat engedélyezett
Étkezés és italfogyasztás
- Konyhaedények
- Kültéri étkezősarok
- Piknik terület/Kempingasztalok
Tevékenységek és relaxáció
- Fűtött úszómedence
- Kültéri úszómedence
- Napozóterasz
- Kert
- Grillezési lehetőség
- Túrázás
Szoba felszereltsége
- Ülősarok
- Belső udvar
- Terasz
- Kerti bútor
- Tea és kávéfőző
- Étkezőasztal
- Vasaló eszközök
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casa Em Pirenopolis Com Piscina Fazenda Bonsucesso Villa milyen messze van a Santa Genoveva International repülőtértől?
A Santa Genoveva International repülőtér és a Casa Em Pirenopolis Com Piscina Fazenda Bonsucesso Villa között 125 km távolság van. - ❓
Medence elérhető a Casa Em Pirenopolis Com Piscina Fazenda Bonsucesso Villa kínálatából?
Igen, a Casa Em Pirenopolis Com Piscina Fazenda Bonsucesso Villa vendégei élvezhetik a helyszínen elérhető úszómedencét. - ❓
A szálláshely kínál konyhai felszereltséget?
Ez a szálláshely kávé/tea készítővel, hűtővel és sütővel felszerelt felszerelt konyhasarkot kínál. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a Casa Em Pirenopolis Com Piscina Fazenda Bonsucesso Villa területén tartózkodunk?
Pirenópolis nevezetességei közé tartozik a Centro Histórico de Pirenópolis és a Lovagi Tornák Múzeuma, amelyek 3 km-re, illetve 3,1 km-re találhatók a Casa Em Pirenopolis Com Piscina Fazenda Bonsucesso Villa területétől. Ezenkívül a Cachoeiras dos Dragões (3,1 km) szintén ajánlott a látogatásra.